Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gomene

18. 11. 2010

Ahojky

vím, že sem už dlouho nic nepřibilo....a je to z toho důvodu, že tak nějak nemám moc času ani moc chuti a tak nějak jsem i trochu zapomněla, abych pravdu řekla....a nápadů taky není dvakrát nějak moc....takže se omlouvám hlavně těm, kteří čekají na nějaké pokráčování pokud tu někdo takový vůbec je....zkusím se dát zase nějak dohromady a něco sem dodat, ale moc neslibuji....ale aspoň se pokusím...a taky se omlouvám, že moc poslední dobou ani neobýhám SB, ale pokusím se to nějak napravit.

 

 

Vaše stále žijící Eclair

Obrazek

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Youko , 24. 12. 2010 10:49)

Připravte si pelíšek, už k vám míří Ježíšek. Dárky vozí podle chuti, na saních i na peruti. Proto všichni těšme se, copak letos přinese. Takže přeju veselé Vánoce... hodně dárků, štěstí a spokojenosti v novém roce :)

...

(Nyan Youko ^-^, 2. 12. 2010 16:06)

třídění zkončilo... díky že si se zapsala... pokud chceš můžeš se podívat jak si dopadla... ale to nejspíš víš :)

...

(Youko *.* liška ryšavá , 28. 11. 2010 12:09)

děkuju za koment u tý mojí povídky (z přátelství láska) je to smutný... ale stalo se mi to... už vim jak je to někdy lehký udělat povídku když mam o čem psát... a nechci to jen držet v sobě jako sem to dělala dřív...

...

(Youko *.* liška ryšavá , 27. 11. 2010 18:02)

nevadí... hlavní je že žiješ... někdy bysme mohli pokecat třeba na icqu bo skypu... kdyby něco obě mam na blogu napsaný :)