Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak nějak dočasně pozastavuji...

3. 2. 2011

Ahojky moji čtenáři

vím, že jsem toho sem poslední dobou moc nepřídavala, ale bohužel není moc nápadů a ani časua proto svoje stránky, tak nějak prozatím pozastavuji (věřila jsem, že to snad nikdy neudělám)...pokud by mě samozřejmě něco napadlo a byl čas, tak to sem rozhodně přidám...a omlouvám se i svým SB, ale nevím jistě jestli teď budu mít hodně čas je obíhat, protože mám menší problémy, které si potřebuji vyřešit....ale prosím Vás moje SBčka, jestli byste si mě mohli nechat v seznamu, kdyby někdo z Vás dělal třídění, protože mám ráda všechny Vaše stránky...ale kdyby mě někdo nadále nechtěl v seznamu, tak bych to pochopilo, co se dá dělat no, je to věc každého z nás

eclair4.jpg

P.S. Jinak nemůžu uvěřit, ale asi tak za dva dny, což je 5.2., budou mít tyhle stánky přesně jeden rokRáda bych chtěla poděkovala těm, kterým se moje povídky líbí a rádi si je čtou...jinak abych pravdu řekla, tak jsem moc nevěřila, že mi to tak dlouho vydrží (i když si možná říkáte, že to přece je jenom jeden rok), ale věřte mi, že u mě je to pokrok, aby mi něco vydrželo tak dlouho....takže Vám děkuji a doufám pokud tyhle stránky snad neskončí, tak že se Vám moje povídky budou i nadále líbit, a že je budete rádi číst a i nadále rádi navštěvovat tyhle stránky

Vaše Eclair

 

511.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Coerce : Blood weight map

(Ahiscuilla, 8. 10. 2018 6:17)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-belgique/

Sample of Blood Difficulties

(APlaypealupe, 28. 7. 2018 23:51)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-peut-il-rendre-sterile/

hai

(Black* Rock Shooter , 20. 2. 2011 12:33)

hai ano prosím... buď tak hodná a přejmenuj si mě z Youko děkuji moc :) a v poho já chápu že toho máš moc

... :(

(Black* Rock Shooter (kdysi Nyan Youko {Youko}), 6. 2. 2011 10:41)

je to smutný... i já budu určo pozastavovat... ale snažim se to co nejvíc oddálit... ale klid jo... jen si vyřeš vše co potřebuješ... musíš si žít i skutečný život... a ne jenom ten za počítečem :)