Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kapitola 6

14. 3. 2010

Kapitola 6

 

      Když jsem se probudila, slunce svítilo tak jasně, že muselo být už odpoledne. „Dobré ráno spáči,“ ozvalo se za mnou. Když jsem se otočila, seděl za mnou usmívající se Tybalt, který si četl nějakou knížku.

      „Dobré ráno. Ty už jsi se vrátil? A co tady vůbec děláš?“ zeptala jsem se celá udivená. Přece jenom než jsem usnula, tak jsem na něho tak nějak čekala. Ale nikdy bych nevěřila, že první co po ránu uvidím bude jeho úsměv na tváři a jeho samotného. Hrozně mě to překvapilo.

      „Co bych tady asi tak dělal co? Jestli nevíš, tak tady bydlím. A mimochodem, tohle je můj pokoj a moje postel, ve které spíš.“ „Takhle jsem to nemyslela. Já jenom, co tady jako děláš po ránu? Nečekala jsem tě tady.“ „Aha…no dostal jsem chuť přečíst si knížku, kterou jsem měl tady na stole, a tak jsem tu rovnou zůstal. Vadí ti to?“ „Ne, samozřejmě, že ne. Koneckonců to ty tu jsi doma ne já,“ řekla jsem a radši jsem vstala a šla do koupelny a něco mi říkalo, že mi neříkal celou pravdu.

      Když jsem vyšla z koupelny, Tybalt v pokoji už nebyl, ale na stole na mě čekalo jídlo. V tu chvíli mi v břiše zakručelo hlady, a tak jsem si sedla k jídlu a začala jíst. Po jídle přišla Aya. „Ahoj Ayo,“ pozdravila jsem ji. „Ahoj Kagome, jak ti chutnalo?“ „Bylo to výborné.“ „To ráda slyším, ukaž podívám se ti na tvoje zranění.“ „Dobře,“ řekla jsem a sundala si oblečení, aby měla k ráně lepší přístup. „Rána vypadá čím dál tím lépe. Poměrně rychle se hojí, což je jenom dobře,“ řekla a ránu mi znova obvázala, tentokrát ale už čistým obvazem.

      Když jsem se oblékla do nových šatů, které mi Aya donesla, ozvalo se zaklepání. „Dále,“ řekla Aya a dovnitř vstoupil Tybalt. „Jsi už hotová?“ zeptal se mě. „Jestli tím hotová myslíš najezená a oblečená, tak ano jsem,“ odpověděla jsem mu a usmála jsem se na něho. „Tak to je dobře,“ řekl a usměv mi opětoval. „Proč se ptáš, máš snad něco v plánu?“ „No, říkal jsem si, jestli by jsi se nechtěla trochu projít a nadýchat se čerstvého vzduchu, co říkáš?“ „Ty půjdeš se mnou?“ „Samozřejmě. Pokud ti to teda nevadí?“ „Nee, nevadí mi to. Půjdu s tebou velmi ráda,“ opověděla jsem mu trochu v rozpacích.

      Venku bylo přímo nádherně. Slunce krásně svítilo a na obloze nebyl jediný mráček. Krajina kolem byla nádherná. Nemohla jsem si prostě pomoct, strašně se mi tady líbilo. Nejradši bych tu zůstala napořád a bylo mi úplně jedno, že bych se měla vrátit domů. Prostě jsem tu chtěla zůstat, protože jsem se tady cítila šťastně. Nikdo mě tu nesledoval. Nikdo mi tu neříkal, co mám dělat, a co ne. Nikdo mi pořád nepřipomínal, že jsem dcera šlechtice. Prostě to tu bylo nádherné. Přesně o takové místě jsme vždycky snila.

      „Nad čím tak přemýšlíš?“ zeptal se mě najednou Tybalt. V tu chvíli jsem si uvědomila, že jsem ven nešla sama, ale s Tybaltem, a že to ode mě nebylo asi moc hezké, že jsem byla uzavřená ve svých myšlenkách. „Nad ničím. Jenom si říkám, jak je to tu nádherné.Bydlíš tu s někým nebo sám Tybalte?“ zeptala jsem se ho, protože mě to strašně zajímalo. A navíc jsem vůbec nevěděla, kdo je a chtěla jsem to zjistit. 

      Když jsem se ho zeptala, tak se tak trochu zarazil a trvalo než mi odpověděl. „Jistým způsobem sám i s někým,“ odpověděl mi po delší době trochu odtažitě. Viděla jsem na něm, že mi nechce odpovídat, a taky jsem tušila, že mi toho o sobě asi moc neřekne, ale nevěděla jsem proč a chtěla jsem to zjistit za každou cenu, ale ne dnes. Zjišťování o Tybaltovi si nechám na jindy. Dneska jsem se chtěla jenom kochat krásou přírody a vychutnat si ten krásny pocit být aspoň chvilku šťastná.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ehm!!!!!!!amatér?!?!

(esu-chan, 22. 1. 2011 11:01)

Takže.....říkala jsi ať ti něco napíšu-tak tady to máš....TY LHÁŘKO!!!!!!!Že ty jsi amatér??????Pf-je to S-U-P-E-R čtení!!! Tak sebou hoď a NAPIŠ UŽ NĚCO!!! :DDDD

...

(Edita, 10. 4. 2010 23:20)

Hodně povedený :)) Já ti říkám, že z tebe jednou něco bude, věř tomu ;) :D:D

...

(Eclair, 18. 3. 2010 20:17)

vy jste mi všichni ale zvědavci:D:D:Ddočkejte času jako husa klasu:D:D:D:D:Djednou se určo dočkáte to vám slibuji;-)

...

(Solet, 18. 3. 2010 20:14)

já su taky zvědavá jak to bude pokračovat :-)

...

(Ewandy, 18. 3. 2010 16:51)

nekecej!!!:D:D:d.....jsem moc ale zvědavá už chci mít premiéru:D:D:D

...

(Eclair, 18. 3. 2010 15:38)

no nevím jak ty ale já o tom že se něco tiskne teda nevím:D:D:Dnechce překvapit co bude dál;-):D

...

(Ewandy, 18. 3. 2010 15:29)

ano povedené a moc tajemné ;)....tak co bude dál??!!!:D:D:Dtajnustkáři:D:D:D:-)

...

(Ewandy, 18. 3. 2010 8:17)

Však bestseller už se tiskne, že mám pravdu:D:D:D;)...(a opovaž se to popřít!!!):D:D:D

...

(Naru-chan, 17. 3. 2010 21:07)

Taky bych chtěla být chvilku šťastná nad tím, že to bude delší! :DD E-cháán, koukej to prodloužit nebo hodit sem brzo další díl jako! xDD Jinak krásný díl~ ^^ A ten chlapík se mi nezdá :DD Jinak souhlasím se Solet, ten bestseller by to mohl bejt ;DD Ale ty násilnický sklony neposoudím.. XDD

...

(Eclair, 15. 3. 2010 19:50)

to teda není:D:D:Djá ti dám násilnícký sklony!!!:D:D:D

...

(Solet, 15. 3. 2010 19:42)

s tím bestsellerem je to jistý ;-) a je mi to jasný, většina spisovatelů, má nasilnický sklony :-D

...

(Eclair, 14. 3. 2010 20:25)

děkuji Solet;-)no s tím bestsellerem bych si nebyla tak jistá:D:D:Dto víš že jsem si všimla:Da kdyby jsi mi to řekla ve škole tak bych tě asi praštila:D:D:D

...

(Solet, 14. 3. 2010 20:05)

opět se ti to moc povedlo a myslím, že z toho jednou bude velkej bestseller :-)
PS.: Doufám, že sis všimla, že ti to píšu tady a neříkám ti to ve škole :-D